Vítejte na stránkách podkovářky terezy VOTAVOVÉ

 

Dobrý den.

Věnuji se podkování koní, úpravě kopyt koní a paznehtů skotu, ovcí a koz.

Mám plně vybavenou pojízdnou podkovářskou dílnu pro podkování koní za tepla. Foto zde.

Zajímám se o vše, co se týká kopyt koní, jejich problémy, choroby ale i o nové trendy v podkovářství.  Snažím se být v obraze :-). 

Na začátku roku 2009 jsem se naučila na ovčí farmě korekci paznehtů ovcí. V říjnu roku 2009 jsem nastoupila do Podkovářského kurzu na Střední škole řemeslné v Jaroměři pod vedením mistra Karla Kysilky. V březnu roku 2010 jsem turpěla vážnou nehodu na koni, kurz jsem musela přerušit a po úraze jsem se podkování koní věnovala jen teoreticky.  

V červnu roku 2011 jsem se podkovářství začala znovu věnovat i praklicky. Jezdila jsem pomáhat Ondřeji Beranovi a Karlovi Kysilkovi při  podkování koní. 

V září roku 2011 jsem znovu nastoupila na Podkovářský kurz do Jaroměře pod vedením Karla Kysilky. Po dobu kurzu jsem stále jezdila pomáhat panu Kysilkovi a a Ondřeji Beranovi s podkováním a korekcí, abych získala více zkušeností. V roce 2012 v květnu jsem absolvovala svářečský kurz na řemeslné škole Jaroměř. Na začátku června jsem složila zkoušku na podkováře a získala jsem tak Osvědčení o Profesní kvalifikaci. Nadále se věnuji podkovářství jak v praxi, tak i v teorii.

Na koně jezdím s přítelem, který drží koníkům nohy. Koníky zvládáme v klidu bez větších problémů ale najdou se i vyjímky, které občas trochu zlobí.

Najdete mě v Náchodě, který je na hranicích s Polskem, ale není žádný problém dojet kamkoliv.

V případě Vašeho zájmu o mé služby mě neváhejte kontaktovat zde. Stále přibíráme nové zákazníky :-).

Těším se na spolupráci s Vámi :-)

Momentálně jsem na mateřské dovolené ale konzultace nebo nějaký výjmečný případ nebude problém.

 Tereza Votavová

 

 

 

 

 

© 2012 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si www stránky zdarma!Webnode